ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۳ اسفند
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی معاونت هماهنگی مدیرکل معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
1395/10/11 کد خبر: 25496 مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك طرحهاي آغاز شده در ناحيه يك را تشريح نمود
در هشتمين جلسه گفتمان اداري و تجربه خود باوري :
مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك طرحهاي آغاز شده در ناحيه يك را تشريح نمود
مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك طرح هاي آغاز شده در اين ناحيه را با كمترين هزينه و بيشترين نتيجه همراه دانست.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ناحيه يك سيدرضا خاتم پور در هشتمين نشست گفتمان اداري و تجربه  باوري معاونت هماهنگي اداره كل آموزش و پرورش در ناحيه يك ضمن عرض خير مقدم  گفت: طرح هايي را در اين اداره آغاز كرده ايم كه با كمترين هزينه بيشترين خروجي را خواهد داشت.

مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك با اشاره به طرح هاي"هر كلاس يك شهيد " ، "خادم الشهدا" ، " همتايان آسماني" ، " همدلي " ، " زائر ياري" و"سپاس" اظهار داشت  : اين موارد به منصه ظهور نخواهد رسيد مگر آنكه مديران ، معاونين و همكاران ستادي همراه ما باشند .

وي همچنين از راه اندازي كانون بازنشستگان ناحيه يك و تشكيل مجمع خيرين مدرسه ساز خبر داد و گفت : اين موارد جزو مطالبات بازنشستگان است كه به آن عمل خواهد شد .

خاتم پور به بازديد هاي انجام شده از مدارس اشاره كرد و گفت : در ديدار با مديران و كادر اجرايي مدارس تعدد بخشنامه ها از مهمترين چالشهاي آنان شناخته شد كه تمركز زدايي را به تمركز زايي مبدل كرده است .

وي خاطر نشان ساخت : به اين منظور جلوگيري از موازي كاري و  صرف وقت و هزينه ، بانك جامع اطلاعاتي را  با كمك مدارس و معاونين فناوري در حال انجام داريم كه به كاهش ارسال بخشنامه ها كمك خواهد كرد.

مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك در پايان سخنان خود با تقدير از همكاران اداري ، تلاش آنان را از عامل موفقيت اين اداره برشمرد و اظهار اميدواري نمود اين موفقيت ها در سال جاري و آتي ادامه داشته باشد.

تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal