ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۳ اسفند
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی معاونت هماهنگی مدیرکل معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
1395/10/11 کد خبر: 25495 نقش آموزش و پرورش در مشهد 2017 بايستي تاثير گذار باشد
معاونت هماهنگي اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در گفتمان اداري و تجربه خود باوري ناحيه يك
نقش آموزش و پرورش در مشهد 2017 بايستي تاثير گذار باشد
گفتمان اداري و تجربه خود باوري ناحيه يك با حضور برخي از روساي ادارات اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي و شوراي معاونين ناحيه يك برگزار شد.

 معاونت هماهنگي اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي درهشتمين جلسه گفتمان اداري و تجربه  باوري كه دراداره آموزش و پرورش ناحيه يك  با تقدير از عملكرد اين اداره در حوزه هاي مختلف به آغاز سال جديد ميلادي اشاره داشت : زنگ 2017 در روز 12 ديماه در مشهد نواخته خواهد شد.

حسين شادكام تصريح كرد :  آيسسكو ( ISESCO) به عنوان يكي از مجامع علمي، فرهنگي و آموزشي وظيفه مهمي در ايجاد تعامل فرهنگي و علمي بين 53 كشور مسلمان بر عهده دارد  و اين سازمان هر سال سه شهر را در آفريقا ، خاورميانه و آسيا بعنوان پايتخت معرفي مي كند كه امسال مشهد بعنوان پايتخت فرهنگي جهان اسلامي معرفي شده است .

وي با تاكيد بر اينكه بايستي از اين ظرفيت استفاده شود تا مشهد را بهتر معرفي كنيم افزود: آموزش و پرورش نيز مي تواند خدمات  و دستاوردهاي خود را نشان دهد .

شادكام گفت :آشنا سازي و معرفي داشته هاي مشهد كه جامعه هدف است و ترويج مجاورت حضرت رضا (ع) بودن از عمده  مواردي است كه انشاء همكاران معزز به آن اهتمام ورزند

معاونت هماهنگي اداره كل در پايان از اجراي طرح گامهاي عاشقي در ناحيه يك برگزار شد تقدير و تشكر نمود و اظهار اميدواري نمود اين طرح در سال آينده همچون امسال با خدمات بهتر انجام شود

تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal